REPAŞ HAKKINDA

sıcak servis, leziz yemek

BİZ KİMİZ?

Repaş Yemek olarak uzun yıllardır hazır yemek sektöründe hizmet sunuyoruz. Toplu yemek servisi almak isteyen firmaların, lezzet konusundaki çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Yıllara dayanan tecrübemizle ve kaliteli, güvenli ve sağlıklı malzemelerle verdiğimiz yemek hizmetimizin ardında, alanında profesyonel bir ekip var. Taze ve mevsimsel ürünlerle hazırladığımız menülerimizle her türlü damak tadına hitap ediyor ve çalışanlarınıza lezzetli öğünleri garanti ediyoruz.

Konsepte uygun sunduğumuz menülerimizi günlük olarak oluşturuyor ve yemeklerimizi her gün taze bir şekilde hazırlıyoruz. Sağlığa uygun olmayan ürünleri mutfaklarımıza sokmuyor, en doğru ve sağlıklı pişirme tekniklerini tercih ediyoruz.

Bizim için yemeklerimizin lezzeti kadar, beklentileri doğru menülerle karşılamak, sağlıklı ve dengeli menüler oluşturmak da bir o kadar önemli. Bu doğrultuda, yemek üretimlerimizi hijyenik tesisimizde, kalite ve standartlara uygun şekilde, gıda mühendislerinin rehberliğinde gerçekleştiriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, yemek sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ediyor ve bünyemize entegre ediyoruz. Kendimizin yemeyeceği hiçbir şeyi müşterilerimize sunmuyor ve Repaş Yemek olarak helal gıda tüketimini önemsiyoruz. Müşterilerimizin zevkle yemek yemelerini sağlamak kadar, güvenli yemek yemelerini sağlamak bizim en önemli amacımız.

KISACA REPAŞ

dumanı üstünde lezzet, beș yıldızlı hizmet
 • Lezzetli ve özel menüler

  Özel ve günlük menülerle yemeklerinize tat katıyoruz.

 • Mevsimsellik

  Mevsimin sebze ve meyvelerini özenle seçiyor, yemeklerimizi en taze ve doğal ürünlerle servis ediyoruz.

 • Hijyenik üretim

  Hijyen bizim için olmazsa olmaz! Tesislerimiz ise merak edenler için ziyarete açık. Dilediğiniz zaman gelip mutfaklarımızı ve nasıl bir ortamda üretim yaptığımızı görebilirsiniz.

 • Unutulmaz davetler

  Davet ve organizasyonlarda yanınızda oluyor ve sizin için anları unutulmaz kılıyoruz.

 • Sağlıklı

  Müşterilerimizin sağlığını tehdit eden her türlü ürün ve uygulamadan uzak duruyoruz. Yemeklerimizin lezzetli olmasına önem verdiğimiz gibi, sağlıklı ve dengeli olmasına dikkat ediyoruz.

 • Güvenilir

  Hazırladığımız yemeklerde güvenilir gıda prensibinden ayrılmıyoruz. Müşterilerimize gönül rahatlığıyla yiyebilecekleri yemekler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? E-bülten’imize kaydolun