Repaş’tan toplu yemekte, A La Carte kalitesi

  • 01/10/2017

Toplu ve hazır yemek servisi konusunda uzun yıllardır hizmet veren Repaş, çalışanlarının kişisel gelişimine katkı sağlamayı sürdürüyor. Mutfakta işi ve yemekte lezzeti şansa bırakmayan Repaş, çalışanlarının yeteneklerine göre mutfak eğitimleri vererek toplu yemek servisinde A La Carte kalitesi sunuyor.

Hazır yemek sektöründe yıllara dayanan tecrübesiyle müşterilerinin çözüm ortağı olan Repaş, mutfakta işi, yemekte lezzeti ve menülerde dengeyi şansa bırakmıyor. Toplu yemek konusunda ihtiyaç duyulan her tip organizasyon, şirket ve kurum beklentileri doğrultusunda dengeli ve sağlıklı menüler oluşturan firma, bu anlamda çalışanlarının gelişimine katkı sağlıyor. Repaş, personeli için görev tanımlarına uygun şekilde ve yetenekleri doğrultusunda aşçılık, servis, menü hazırlama, yemek sunumu, teknik alt yapı gibi alanlarda eğitimler düzenliyor.

Son olarak mutfak ekibi için “Tabakta Sunum Teknikleri” başlıklı bir eğitim organizasyonu düzenleyen firma, toplu yemek servisinde A La Carte sunumları hedefliyor.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? E-bülten’imize kaydolun